Do góry

Promienniki podczerwieni - zrealizowane projekty

Promiennik podczerwieni do nagrzewania folii i powłoki ceramicznej w Car Detailingu.

Promiennik podczerwieni do nagrzewania folii i powłoki ceramicznej w Car Detailingu

Folia winylowa (matowa, błyszcząca czy też karbonowa) na wewnętrznej części posiada warstwę kleju powodując dokładne przyleganie do karoserii samochodu. Przeprowadzenie procesu klejenia odbywa się za pomocą rakli z filcem oraz kształtek z tworzywa sztucznego, dzięki czemu folię można wlepić w każdy zakamarek. Są to podstawowe narzędzia do rozpoczęcia oklejania. Najtrudniejszym elementem pracy jest dopasowanie prostej folii do wielopłaszczyznowej karoserii auta.

Elektryczny promiennik podczerwieni jest doskonałym narzędziem, który po 1 sekundzie od włączenia emituje 100% mocy nagrzewając tylko i wyłącznie folię (dotyczy to jedynie promienników krótkofalowych IR-A, które nie ogrzewają powietrza).

Czytaj dalej Promiennik podczerwieni do nagrzewania folii i powłoki ceramicznej w Car Detailingu

Elektryczne promienniki podczerwieni na tarasie.

Promiennik ciepła podczerwieni w Dream Park Ochaby

Inwestor zgłosił się do nas w celu dostarczenia skutecznego systemu który zapewni komfort cieplny na tarasie wraz z jego montażem. Pracownik naszej firmy pojawił się u kontrahenta celem prezentacji urządzeń odpowiednich do montażu "pod chmurką" o klasie szczelności IP65, wykonania pomiarów tarasu aby dobrać odpowiednią ilość urządzeń oraz zapoznania się z istniejącą instalacją elektryczną.

Właściciel nieruchomości zdecydował się na dwa elektryczne promienniki podczerwieni TERM2000 Color RCACC200V z możliwością sterowania w kolorze antracytowym. Wybrany produkt pozwala na załączenia i wyłączenie, sterowanie mocą (25% 50% 75% i 100%)...

Czytaj dalej Elektryczne promienniki podczerwieni na tarasie.

Promiennik ciepła podczerwieni w Dream Park Ochaby.

Promiennik ciepła podczerwieni w Dream Park Ochaby

Przedstawiamy bardzo oryginalny i ciekawą możliwość wykorzystania promienników ciepła podczerwieni TERM2000. Inwestor zgłosił się do naszej firmy z potrzebą dostarczenia punktowego ogrzewania krokodyli. Krokodyle są gadami zmiennocieplnymi które generują niski poziom ciepła wewnętrznego.

Zdają się one bowiem na zewnętrzne źródła w celu podniesienia temperatury ciała oraz regulują nią poprzez odpowiednie zachowania...

Czytaj dalej Promiennik ciepła podczerwieni w Dream Park Ochaby.

Promienniki ciepła jako ogrzewanie strefowe hali.

Promienniki ciepła jako ogrzewanie strefowe hali

Inwestycja polegająca na dostarczeniu promienników ciepła do ogrzewania strefowego wzdłuż dwóch maszyn przemysłowych w celu uzyskania komfortu cieplnego dla pracowników.

Przedstawiciel naszej firmy w trakcie wizyty u kontrahenta wykonał rekonesans cyklu pracy oraz pomiary hali. Otrzymał niezbędne informacje do wyliczenia współczynnika przenikania ciepła (k) oraz zapoznał się z obecną instalacją elektryczną...

Czytaj dalej Promienniki ciepła jako ogrzewanie strefowe hali.

Promienniki podczerwieni do sauny infrared. Domki "W Drzewach" - Nałęczów

Promienniki podczerwieni do sauny infrared. Hotel

Apartamenty "W drzewach" znajdujące się w jednym z piękniejszych miejsc naszego kraju – nałęczowskich wąwozach, zanurzone w czarującym leśnym ogrodzie są jedynym tego rodzaju miejscem w Polsce.

Łącznie wybudowano trzy apartamenty i czwarty domek będący strefą relaksu. Każdy z domków nosi nazwę drzewa na którym został zbudowany. Domki zostały wzniesione na wysokościach od 2.5m do 4.5m...

Czytaj dalej Promienniki podczerwieni do sauny infrared. Domki "W Drzewach" - Nałęczów