Do góry

O firmie Irsystem Nowoczesne Ogrzewanie

Firma Irsystem działa na Polskim rynku od 2010r. Jesteśmy producentem oraz autoryzowanym dystrybutorem krótkofalowych promienników podczerwieni jak i systemów sterujących naszymi produktami. Specjalizujemy się w urządzeniach opartych na technologii InfraRed dzięki czemu nasza firma zapewnia w pełni profesjonalną obsługę Klienta.

Nasza oferta jest nastawiona na obszerny krąg osób, jednak większość ludzi którzy nam zaufali to osoby nowoczesne i otwarte na nowe technologie. Promienniki podczerwieni TERM2000 to innowacyjne urządzenia, których rozwój ciągle postępuje.

Nasza znajomość produktu , zdolności, a także zamiłowanie do tego co robimy zapewniają Państwa zadowolenie. Irsystem to wyłącznie najlepsza jakość, wyjątkowa marka oraz sprawdzone idee w doskonałych cenach.

Od Listopada 2013r. serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży przy ul. Bratków 1 w Sosnowcu (woj. Śląskie) w celu prezentacji działania elektrycznych krótkofalowych promienników podczerwieni TERM2000. Zapewniamy możliwość zobaczenia 90% promienników posiadanych w ofercie.

W październiku 2014r. uzyskaliśmy Certyfikat Firmy Godnej Zaufania 2014 potwierdzający nienaganną opinię o naszej firmie wśród kontrahentów.

Od początku roku 2015r. wprowadziliśmy szereg nowych usług polegających na montażu, pełnej automatyzacji i sterowaniu promiennikami podczerwieni.
Ponownie nasza firma uzyskała Certyfikat Firmy Godnej Zaufania 2015

Rok 2016 minął pod znakiem przemysłu. Opracowaliśmy specjalistyczne, wzmocnione promienniki podczerwieni o klasie szczelności IP20 i IP67 do obecnych i nowopostających procesów technologicznych.

Po raz kolejny wypracowaliśmy nienaganną opinie co zostało potwierdzone Certyfikatem Firmy Godnej Zaufania za 2017r.