Skip to main content

Promienniki do stref relaksu

Coraz więcej mówi się o prozdrowotnych właściwościach promienników podczerwieni. Z powodzeniem wykorzystywane są w SPA, klubach fitness oraz w saunach – również tych domowych. Okazuje się jednak, że promienniki podczerwieni mogą zaoferować użytkownikom o wiele więcej.

Od wielu lat wiadomo, że ciepło wytwarzane przez promienniki ciepła posiada zbawienne właściwości zdrowotne. Wykorzystywane jest podczas leczenia takich schorzeń, jak np. zapalenie zatok, stawów, bóle mięśniowe, problemy z krążeniem, zmiany zwyrodnieniowe czy reumatyczne. Promienniki ciepła przyspieszają również regenerację skóry oraz pomagają w zachowaniu zdrowego wyglądu. Mają jednak również wpływ na ludzkie samopoczucie.

Firma Irsystem w swojej ofercie posiada trzy typu promienników TERM2000, które mogą być wykorzystywane do użytku prozdrowotnego. To VELVET, IRSPA oraz VITAE. Każdy z nich posiada odmienną specyfikę. Przed zakupem warto więc skonsultować wybór z naszymi doradcami, którzy podpowiedzą, które urządzenie będzie odpowiadało potrzebom.

Najczęściej wybierane promienniki TERM2000 do stref relaksu

TERM2000 VELVET

TERM2000 VITAE

TERM2000 IRSPA

TERM2000 IRSPA ZESTAW

Seans, przygotowany w oparciu o promienniki podczerwieni może pomóc się zrelaksować i pozbyć stresów, którym trzeba stawiać czoła na co dzień. Ciepło to pozwala zregenerować siły, co przydatne jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy organizm narażony jest na mniejszy kontakt z promieniami słonecznymi. Co ciekawe, wykorzystanie promienników w połączeniu z ulubioną muzyką, wpływa niezwykle korzystnie na samopoczucie i pomaga pozbyć się napięć psychicznych.

Nasza firma oferuje pomoc w doborze odpowiednich reflektorów ciepła oraz zapewnia profesjonalny montaż. Promienniki elektryczne mogą zostać zamontowane zarówno w profesjonalnym salonie, jak i w zaciszu domowym, w celu stworzenia intymnej strefy relaksu. Ich użytkowanie jest niezwykle proste i intuicyjne. Opcjonalnie każdy system można wyposażyć w sterownik, który umożliwia ustawienie pożądanej mocy promiennika i łatwe operowanie uruchamianiem oraz wyłączeniem urządzenia.

W naszej ofercie znajdują się promienniki ciepła, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Każdy z nich objęty jest gwarancją producenta, która świadczy o wysokiej klasie urządzeń.

Promienniki VITAE w strefie relaksu przy basenie

Zestaw czterech promienników TERM2000 IRSPA można postawić w dowolnym miejscu. Wbudowane trójnogi zapewniają pełną mobilność. Łączna moc promienników to 1500watt pozwala na podłączenie do każdego gniazdka. Trzy rodzaje promieniowanie podczerwonego przynoszą kojące i lecznicze ciepło.

Logo