Skip to main content

Promienniki do SPA

Przez wiele lat, promienniki podczerwieni wykorzystywane były głównie w aspektach związanych z technologią oraz ogrzewaniem przestrzeni. Dziś coraz bardziej popularnym zastosowaniem są salony SPA. Co więcej, inwestując w promienniki ciepła można takie prozdrowotne seanse przeprowadzać w domu.

Iryststem posiada w swojej ofercie promienniki ciepła TERM2000 VELVET, IRSPA oraz VITAE, która charakteryzuje się równowagą w rozkładzie widma fal IR-A, IR-B oraz IR-C. Dzięki temu lampy mogą być z powodzeniem wykorzystywane podczas zabiegów SPA, ponieważ zapewniają uzyskanie optymalne dla ludzkiego organizmu ciepło.

Najczęściej wybierane promienniki do SPA

TERM2000 VELVET

TERM2000 VITAE

TERM2000 IRSPA

TERM2000 IRSPA ZESTAW

Promienniki podczerwieni, wykorzystywane podczas zabiegów SPA przynoszą wiele korzyści. To, m.in.

  • Złagodzenie lub całkowite wyeliminowanie bólu mięśni, stawów, zatok, spowodowanych przez urazy, reumatyzm czy zwyrodnienia;
  • Pobudzenie odpowiedniego krążenia krwi, co przekłada się także na obniżenie nadciśnienia tętniczego;
  • Wspomaganie leczenia problemów skórnych, np. atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, trądziku;
  • Wspomaganie wydalania z organizmu toksyn, co ma ogromnym wpływ na oczyszczenie ciała;
  • Nieoceniona pomoc w walce z uporczywym cellulitem;
  • Wspomaganie odchudzania;
  • Opóźnianie postępowania procesów związanych ze starzeniem się skóry. Dzięki temu pozostaje ona dłużej jędrna i gładka.
  • Dobroczynny wpływ na szybsze gojenie się ran;

Promienniki elektryczne, oferowane przez Irsystem można z powodzeniem wykorzystywać w profesjonalnych salonach SPA. W celu uzyskania pożądanych efektów, zalecamy skontaktowanie się z naszymi specjalistami. Opracują oni projekt rozmieszczenia lamp oraz zajmą się ich późniejszym montażem. Promienniki podczerwieni mogą być wykorzystywane przy pracy z klientami, cierpiącymi na różnego rodzaju schorzenia, dzięki czemu przyniosą im nie tylko ulgę, ale i oczekiwane rezultaty estetyczne lub relaksacyjne.

Urządzenia te mogą być również montowane w prywatnych domach. W ten sposób można stworzyć sobie domowe SPA, które zapewnia intymność i będzie czynne o każdej porze dnia i nocy.

Salon SPA i wellnes z promiennikami VITAE

Coraz częściej salony SPA i wellenes poszerzają swoje usługi i wybierają promienniki saunowe. Szereg zastosowań, jakie niosą za sobą lampy VITAE pozwalają na ich wykorzystanie w saunie infrared czy też w trakcie zabiegów relaksacyjnych i zdrowotnych. Na zdjęciu promiennik TERM2000 VITAE o mocy 750watt na suficie i dwa o mocy 500watt na ścianie.

Logo