Skip to main content

Ogrzewanie hoteli

Hotele dbają o komfort swoich klientów. Każdemu z właścicieli zależy na tym, aby było im ciepło, przytulnie, wygodnie, aby czuli się swobodnie. Gdy temperatura za oknem nie rozpieszcza, to utrudnione zadanie. Każdy hotel ma miejsca, w których standardowe ogrzewanie jest niewystarczające lub generuje ogromne koszty. Jest sposób, aby temu zaradzić. Wystarczy wykorzystać promienniki podczerwieni.

Gdzie można je jednak zainstalować? Promienniki ciepła świetnie sprawdzą się w hotelowych restauracjach, holu, lobby, ogródkach restauracyjnych oraz na tarasach widokowych. Pozwalają one w ułamku sekundy ogrzać określoną powierzchnię tak, że nie potrzebne są żadne dodatkowe źródła ciepła. Goście z pewnością docenią możliwość wypicia porannej kawy w pochmurny dzień na restauracyjnym tarasie. To również świetne rozwiązanie na chłodne wieczory. Jeśli hotel zainwestuje w promienniki ciepła z pewnością zatrzyma klientów we własnym lokalu, zanim ci zrażeni brakiem miejsc wewnątrz, będą szukać rozrywki poza obiektem.

Najczęściej wybierane promienniki TERM2000 do ogrzewania hoteli

TERM2000 Color IP65

TERM2000 Palm

TERM2000 Prestige IP67

TERM2000 Tower

Instalując promienniki podczerwieni na hotelowych tarasach widokowych, zyskujemy przewagę nad innymi tego typu obiektami. Potencjalni goście, wybiorą nocleg w miejscu, które posiada bogatą, wyróżniającą się spośród innych ofertę. Zakochani z pewnością wybiorą hotel, który proponuje im fantastyczne widoki w komfortowych warunkach, niezależnie od pogody.

Wiele hoteli ogranicza palenie papierosów na terenie swojego obiektu. Zabronione jest to w pokojach, na balkonach, w restauracji czy ogródkach. Warto jednak pamiętać o palących klientach i stworzyć dla nich przyjazny zakątek, w którym poczują się komfortowo. Można to uczynić, montując promienniki elektryczne. Wystarczy jeden parasol, wyposażony w lampy, który uchroni ich przed deszczem i zimnem, a z pewnością docenią to, zostając w hotelu na dłużej i chętnie wracając do niego na kolejne wizyty.

Wszystkim klientom z branży HoReCa oferujemy fachowe doradztwo w zakresie montażu reflektorów ciepła. Nasze promienniki podczerwieni, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu, że ich rozmiary są niewielkie, nie rzucają się w oczy i można zamontować je tak, aby komponowały się z wystrojem hotelu. Nasi specjaliści chętnie przygotują plan ich rozmieszczenia tak, aby klient uzyskał jak najlepsze rezultaty. W ofercie posiadamy urządzenia montowane na stałe lub przenośne. Całą procedurę, łącznie z montażem jesteśmy w stanie przeprowadzić w zaledwie kilka dni. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!

Ogrzewanie strefy przy basenowej w hotelu

Promienniki ciepła TERM2000 PALM doskonale sprawdzają się do ogrzewania zewnętrznego np. w strefie przy basenowej. Brak zadaszenia basenu w chłodniejsze dni powoduje, że szybko chowamy się pod ręcznik. Promieniowanie podczerwone emitowane przez produkty TERM2000 gwarantuje kojące ciepło.

Promienniki TERM2000 wykorzystane do ogrzewania tarasu w hotelu Poznań

Wodoszczelne promienniki TERM2000 PALM model 4000 pozwalają na całoroczne ogrzewanie tarasu w hotelu. Krótkofalowe emitery podczerwieni zapewniają komfort cieplny odwiedzającym gościom.

Logo