Skip to main content

Ogrzewanie hangarów

Ogrzewanie hangarów i stadionów nie musi być ani skomplikowane, ani czasochłonne. Co więcej, istnieje dużo możliwości na rozmieszczenie źródeł ciepła w wielko powierzchniowych obiektach. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań klienta. Firma Irsystem zaprojektuje cały system grzewczy od A do Z.

SZYBKIE I SKUTECZNE OGRZEWANIE DUŻYCH POWIERZCHNI

Im powierzchnia stadionu lub hangaru jest większa, tym trudniej ją ogrzać metodami tradycyjnymi (konwekcyjnymi). Do tego zazwyczaj wymaga to sporych nakładów finansowych. Rozwiązaniem mogą być promienniki ciepła, które oferuje nasza firma. Szeroka oferta promienników pozwala na ogrzanie praktycznie każdej powierzchni całościowo, strefowo lub punktowo. W celu rzetelnej obsługi oraz wykonania dokładnej oferty handlowej niezbędnym jest dostarczenie informacji dotyczącej specyfiki użytkowania hangaru oraz wymiary obiektu.

POLECANE PRZEZ FACHOWCÓW

Jeśli chodzi o promienniki podczerwieni, które najchętniej wykorzystywane są w hangarach, bez wątpienia należą do nich TERM2000. Szczególnie polecamy naszym klientom cztery modele: TERM2000 Econos, TERM2000 Raindrop, TERM2000 ALU IP67 lub TERM2000 PALM. Wytwarzają ciepło już po 1 sekundzie od uruchomienia. Klient może również ukierunkować promienniki podczerwieni w ściśle określone miejsce. To nie tylko szybkie i skuteczne rozwiązanie, ale i niedrogie w eksploatacji.

Najczęściej wybierane promienniki TERM2000 do ogrzewania hangarów

TERM2000 ECONOS

TERM2000 RAINDROP

TERM2000 ALU

TERM2000 ALU IP67

Nasza firma oferuje klientom zarówno opcję mobilną, jak i stacjonarną. Możemy więc zaprojektować dogrzewanie konkretnego stanowiska pracy, wyznaczonej strefy jak i całej powierzchni hangaru lub stadionu. Jeśli klient zdecyduje się na rozwiązanie przenośne, może w tym celu wykorzystać elektryczne promienniki podczerwieni, które są w stanie ogrzać powierzchnię do 30 m2. Moc takiego urządzenia to 3000W, 4000W, 4500W lub 6000W w klasach szczelności IP20 bądź IP67.

Wszystkie reflektory ciepła instalowane są na wytrzymałych i stabilnych statywach S2. Za dodatkową opłatą możemy wyposażyć statyw w koła, ruchome ramię które umożliwia bezproblemową regulację w zakresie góra/dół i 360 stopni w osi oraz sterowanie mocą promiennika przy pomocy pilota.

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ ZWRACA

Rozwiązanie proponowane przez firmę Irsystem z pewnością jest godne rozpatrzenia. To nie tylko sposób na szybkie ogrzanie całego hangaru lub poszczególnych stanowisk. To również znaczne obniżenie wydatków, związanych ze zużyciem ciepła. Decydując się na promienniki ciepła, klienci szybko zauważają, że w ich kieszeni zostaje coraz więcej pieniędzy, które do tej pory wydawali na opłacenie kosztów eksploatacji.

Promiennik podczerwieni do ogrzewania hangaru wojskowego

Całościowe ogrzewanie hangaru z możliwością ogrzewania strefowego. Zastosowane promienniki – TERM2000 Econos model RCN100E o mocy 10kW każdy. Łączna moc urządzeń to 100kW.

Strefowe ogrzewanie hangaru Kraków

Zdjęcie z wykorzystaniem czterech promienników TERM2000 Econos model RCD080E do strefowego ogrzewania hangaru. Moc zbiorcza wszystkich urządzeń 32kW. Ogrzana powierzchnia na której przebywają ludzie to 144m2 z pośród 800m2 całego hangaru.

Logo