Skip to main content

Ogrzewanie sklepu

Każdy przedsiębiorca dba o to, aby ponoszone przez niego koszty, związane z opłatami eksploatacyjnymi były jak najniższe. Z drugiej strony, komfort pracowników jest bardzo ważny. Dotyczy to szczególnie sklepów. Klienci wchodzą i wychodzą, a często otwierane drzwi powodują ruch powietrza doprowadzający wychładzania pomieszczenia. Ponadto wiele osób na noc wyłącza ogrzewanie, aby nie utrzymywać ciepła w pustym sklepie. Rano znacząco utrudnia to rozpoczęcie pracy. Zanim w sklepie zrobi się ciepło, może minąć nawet dwie – trzy godziny! To niekomfortowe zarówno dla obsługi, jak i dla odwiedzających klientów. W takich obiektach warto zastanowić się nad rozwiązaniem, którym są promienniki podczerwieni.

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Montaż tego typu urządzeń oferuje nasza firma. Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Dlatego wiemy, że w takich miejscach, jak sklepy promienniki ciepła są strzałem w dziesiątkę. Nasza firma oferuje lampy TERM2000. Do powyższych obiektów polecamy przede wszystkim modele TERM2000 Econos, TERM2000 Color oraz TERM2000 Ceiling. W zależności od potrzeb nabywcy możemy zapewnić komfort cieplny przy konkretnych stanowiskach pracy lub zapewnić ogrzewanie całego obiektu. Co ciekawe, system promiennikowy może zostać zaprojektowany tak, aby nie wpływał na artykuły magazynowane w regałach, które źle znoszą ciepło (np. substancje chemiczne lub artykuły spożywcze). Z tego względu promienniki elektryczne są bezpiecznym rozwiązaniem dla każdego sklepu.

TERM2000 ECONOS

TERM2000 Color IP65

TERM2000 Ceramic

TERM2000 Ceiling

Rozwiązanie dla małych i dużych

Polecamy to rozwiązanie do niewielkich sklepów, np. z odzieżą, biżuterią, obuwiem, a nawet do sklepów wielko powierzchniowych (budowlanych, salonów motoryzacyjnych, hurtowni owoców i warzyw). Reflektory ciepła sprawdzą się też w miejscach, w których kasy znajdują się nieopodal wejścia, w związku z czym pracownicy narażeni są na przebywanie w przeciągach. Nasza firma to zespół profesjonalistów. Po rozmowie z klientem i poznaniu jego potrzeb, przygotujemy projekt, dobór mocy i ilości urządzeń oraz ofertę handlową.

Przenośny promienniki ciepła do ogrzewania salonu motocykli

Promiennika TERM2000 Econos RCA na statywie do punktowego ogrzewania salonu motocykli. Takie zastosowanie pozwala na minimalizację kosztów utrzymania lokalu oraz skumulowanie ciepła w danym obszarze.

Promienniki podczerwieni do całościowego ogrzewania sklepu narzędziowego

Przykładowa realizacja z zastosowaniem promienników ciepła TERM2000 Econos Plus model RCB035E o mocy 3500watt do całościowego ogrzewania. Przedstawiony sklep narzędziowy w zależności od potrzeb używa ogrzewania całościowego lub poszczególnych stref.

Ogrzewanie ekspedientki w sklepie przy użyciu promiennika ceramicznego

TERM2000 Ceramic PLUS model RCA010cer+ o mocy 1000watt z wbudowanym termostatem do ogrzewania ekspedientki w sklepie z biżuterią. Łączna powierzchnia sklepu – 12m2.

Logo