Skip to main content

Ogrzewanie imprez i eventów

Organizatorzy różnego rodzaju imprez i eventów muszą być gotowi na wszystko. Ich praca wiąże się ściśle z przygotowaniem planu B. Życie pisze różne scenariusze: a to brak wody, brak prądu albo kapryśna pogoda podczas wydarzenia, organizowanego pod gołym niebem. Jeśli prowadzisz firmę, zajmującą się realizowaniem eventów, mamy dla Ciebie świetne wyjście awaryjne. To promienniki elektryczne.

CZYM SĄ Promienniki podczerwieni?

Promienniki ciepła to fantastyczne urządzenia, które uratowały przed klęską wiele imprez. Są nieocenione podczas przygotowywania wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, również tych pod osłoną przygotowaną z namiotów. Z naszą pomocą możesz tak naprawdę zaoferować swoim klientom event na świeżym powietrzu nawet zimą. Gwarantujemy, że taka impreza będzie wyjątkowa i niezapomniana, a żaden z gości nie zazna chłodu.

CIEPŁO I KOMFORT NIEZALEŻNIE OD POGODY

Oferowane przez nas Promienniki ciepła to wyjątkowe urządzenia, które potrafią zapewnić ciepło nawet w bardzo niekorzystnych warunkach. Jednoczenie nie narażają użytkownika na duże koszty związane z ogrzewaniem, w związku z czym to rozwiązanie niezwykle opłacalne. Koszt godzinnej eksploatacji lampy o mocy 2kW to około 90 gr. Jeśli chcemy daną przestrzeń ogrzać do temperatury około 15oC, wystarczy wykorzystanie zestawu o mocy 36kW. Co istotne, oferujemy zarówno promienniki ciepła na stałe, jak i ich przenośne wersje. Maksymalna moc tego typu lamp to 8000W.

Najczęściej wybierane promienniki ciepła do ogrzewania imprez i eventów

TERM2000 Color IP65

TERM2000 Palm

TERM2000 Prestige IP67

TERM2000 Tower

Promienniki podczerwieni mogą być montowane na parasolach ogrodowych, w altanach oraz w namiotach. Są to niewielkich rozmiarów urządzenia, które nie będą rzucać się w oczy.

IRSYSTEM – FACHOWY DORADCA

Firma Irsystem oferuje profesjonalne doradztwo przy doborze odpowiednich lamp. Podczas spotkania z naszymi przedstawicielami warto opisać cel, któremu mają one służyć. W oparciu o zebrane dane, takie jak: powierzchnia do ogrzania, umiejscowienie czy potrzebna temperatura, eksperci dobiorą odpowiednie promienniki elektryczne TERM2000. Realizacja zamówienia trwa zaledwie kilka dni. Co ważne korzystanie z reflektorów ciepła jest niezwykle proste i intuicyjne. Emitują odczuwalne ciepło już w sekundę po uruchomieniu, więc nie ma potrzeby, uruchamiania ich na długi czas przed planowanym eventem.

Ogrzewanie eventu w Krakowie przy pomocy promienników ciepła

Zdjęcie z realizacji przedstawiające ogrzewanie zewnętrzne zespołu muzycznego. Event odbył się na początku grudnia przy temperaturze zewnętrznej 0oC. Powierzchnia, jaką należało ogrzać to 100m2. Ilość użytych promienników – 4szt TERM2000 PALM4000 o mocy 4kW każdy.

Ogrzewanie stref na stadionie targów w Warszawie

Realizacja z targów organizowanych na stadionie. Organizator wykorzystał ogrzewanie promiennikami TERM2000 tylko i wyłącznie stref y wystawców. Zastosowane promienniki to TERM2000 Econos model RCA015E oraz TERM2000 PALM4000.

Punktowe ogrzewanie pracowników targów Katowice

Promiennik TERM2000 ALU IP67 o mocy 2kW do tego statyw i mamy ogrzewanie zapewniające punktowe ciepło wszędzie tam gdzie zechcemy. Żarniki IR-A marki Dr Fischer zapewni komfort pracy nawet w zimne dni.

Logo