Skip to main content

Promienniki do salonu masażu

Promienniki ciepła mają szerokie zastosowanie nie tylko w branży beauty, ale i tej stricte prozdrowotnej. Chętnie sięgają po nie salony masażu, ponieważ mogą one nie tylko zapewnić ogromny komfort cieplny klientom. Mają również wpływ na końcowe efekty zabiegów.

Salony masażu coraz częściej korzystają z oferty firma Irsystem. Z naszego szerokiego asortymentu wybierają promienniki podczerwieni TERM2000 VITAE. To lampy opracowane w specjalnej technologii, które mają szczególnie pozytywny wpływ na ludzki organizm.

KOMFORTOWE CIEPŁO

Promienniki podczerwieni wykorzystywane w salonach masażu zapewniają klientom przede wszystkim komfort. To przyjemne ciepło, które pomaga im się zrelaksować podczas zabiegu. Warto zaznaczyć, że ciepło emitowane przez lampy różni się od tradycyjnego ogrzewania. Przypomina przyjemne promienie słońca, tańczące na skórze osoby ogrzewanej. Dzięki temu, myślami może przenieść się, np. na tropikalną plażę, co pozwala zapomnieć o wszelkich troskach i stresach.

Najczęściej wybierane promienniki do salonu masażu

TERM2000 VITAE

TERM2000 IRSPA

TERM2000 IRSPA ZESTAW

DZIAŁANIE PROZDROWOTNE

Reflektory ciepła mają jeszcze inne, kluczowe działanie. Pomagają w regeneracji skóry i organizmu po różnego rodzaju urazach. Mają zbawienne działanie na ból mięśni, stawów, bóle reumatyczne. Promienniki podczerwieni pomagają również organizmowi pozbyć się toksyn, co czyni masaż znacznie efektywniejszym.

DO MASAŻU TRADYCYJNEGO ORAZ MASZYNOWEGO

Promienniki ciepła wykorzystywane w salonach masażu możemy spotkać tam pod dwiema postaciami. Mogą być dodatkiem do poszczególnych maszyn masujących, np. rollerów, wykorzystywanych do masażu ud, pośladów czy brzucha, co przyspiesza rozluźnienie, regenerację mięśni, ale także odchudzanie i likwidację cellulitu. Salony masażu używają też lamp do tradycyjnych masaży. Są one wtedy zamontowane w gabinetach i ustawione od odpowiednim kątem, aby ogrzewały całą sylwetkę klienta.

Zachęcamy do skorzystania do oferty firmy Irsystem. Posiadamy bogate doświadczenie w branży. Nasi specjaliści zajmą się wykonaniem niezbędnych pomiarów oraz przygotowaniem projektu, a także jego późniejszą realizacją. Nasze produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Salon masażu wyposażony w promienniki VITAE

Zdjęcie przedstawiające realizację z montażu dwóch promienników TERM2000 VITAE o mocy 750watt. Lampy zostały powieszone bezpośrednio nad łóżkiem do masażu. Kojące ciepło emitowane przez promienniki zwiększają komfort cieplny oraz wpływjąa zdrowotnie na organizm.

Łóżka kosmetyczne do masażu z promiennikami podczerwieni

Promienniki podczerwieni TERM2000 VITAE w łóżku kosmetycznym firmy PowerSlim. Poza ogrzewaniem ciała podczerwienią łóżko posiada również jonizację. Wysokość łóżka można sterować za pomocą pilota.

Logo