Do góry

Promienniki do SPA

Przez wiele lat, promienniki podczerwieni wykorzystywane były głównie w aspektach związanych z technologią oraz ogrzewaniem przestrzeni. Dziś coraz bardziej popularnym zastosowaniem są salony SPA. Co więcej, inwestując w promienniki ciepła można takie prozdrowotne seanse przeprowadzać w domu.

Iryststem posiada w swojej ofercie promienniki ciepła TERM2000 VELVET, IRSPA oraz VITAE, która charakteryzuje się równowagą w rozkładzie widma fal IR-A, IR-B oraz IR-C. Dzięki temu lampy mogą być z powodzeniem wykorzystywane podczas zabiegów SPA, ponieważ zapewniają uzyskanie optymalne dla ludzkiego organizmu ciepło.

Najczęściej wybierane promienniki do SPA

Promienniki podczerwieni, wykorzystywane podczas zabiegów SPA przynoszą wiele korzyści. To, m.in.

  • Złagodzenie lub całkowite wyeliminowanie bólu mięśni, stawów, zatok, spowodowanych przez urazy, reumatyzm czy zwyrodnienia;
  • Pobudzenie odpowiedniego krążenia krwi, co przekłada się także na obniżenie nadciśnienia tętniczego;
  • Wspomaganie leczenia problemów skórnych, np. atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, trądziku;
  • Wspomaganie wydalania z organizmu toksyn, co ma ogromnym wpływ na oczyszczenie ciała;
  • Nieoceniona pomoc w walce z uporczywym cellulitem;
  • Wspomaganie odchudzania;
  • Opóźnianie postępowania procesów związanych ze starzeniem się skóry. Dzięki temu pozostaje ona dłużej jędrna i gładka.
  • Dobroczynny wpływ na szybsze gojenie się ran;

Promienniki elektryczne, oferowane przez Irsystem można z powodzeniem wykorzystywać w profesjonalnych salonach SPA. W celu uzyskania pożądanych efektów, zalecamy skontaktowanie się z naszymi specjalistami. Opracują oni projekt rozmieszczenia lamp oraz zajmą się ich późniejszym montażem. Promienniki podczerwieni mogą być wykorzystywane przy pracy z klientami, cierpiącymi na różnego rodzaju schorzenia, dzięki czemu przyniosą im nie tylko ulgę, ale i oczekiwane rezultaty estetyczne lub relaksacyjne.

Urządzenia te mogą być również montowane w prywatnych domach. W ten sposób można stworzyć sobie domowe SPA, które zapewnia intymność i będzie czynne o każdej porze dnia i nocy.


Salon SPA i wellnes z promiennikami VITAE

Salon SPA i wellnes z promiennikami VITAE


Coraz częściej salony SPA i wellenes poszerzają swoje usługi i wybierają promienniki saunowe. Szereg zastosowań, jakie niosą za sobą lampy VITAE pozwalają na ich wykorzystanie w saunie infrared czy też w trakcie zabiegów relaksacyjnych i zdrowotnych. Na zdjęciu promiennik TERM2000 VITAE o mocy 750watt na suficie i dwa o mocy 500watt na ścianie.