CA - tab
CA
Do góry

Promienniki ir jako ogrzewanie tarasu, altany i balkonu

Zapewnienie komfortu sobie oraz swojej rodzinie jest to naturalna potrzeba człowieka. Wtedy nasuwa się pytanie jak zapewnić ciepło podczas gdy po ciężkim dniu organizujemy grilla na dworze i pod wieczór temperatura zewnętrzna spada nagle o 10° ? Promienniki Ir są odpowiedzią. Jak to jest możliwe? Nasze urządzenia to takie przenośne słońce które emitowanymi krótkimi falami podczerwonymi dostarcza poczucie ciepła bezpośrednio człowiekowi oraz wszystkim przedmiotom znajdującym się w zasięgu działania promiennika. Promienniki ir nie emitują szkodliwego promieniowania UV.

Daje nam to możliwość zastosowania praktycznie w każdym momencie i w każdym miejscu dotychczas niemożliwym tj:

  • taras
  • altanka
  • balkon
  • domek letniskowy
  • nad basenem

Najczęściej wybierane promienniki ir do ogrzewania tarasu, altany i balkonu:

TERM2000 Gejzer Mini

promiennik podczerwieni term2000 gejzer mini ip20

TERM2000 Prestige

promiennik term2000 prestige

TERM2000 Color

promiennik kwarcowy term2000 color

TERM2000 ALU IP67

promiennik ir term2000 ip67
promienniki ir ogrzewanie tarasu

Promienniki ir jako ogrzewanie tarasu


ogrzewanie tarasu - podczas chłodnego popołudnia, zimnego wieczoru podczas kolacji bądź grilla w gronie najbliższych i znajomych, promienniki ir pozwolą aby zapomnieć o nieprzyjemnym chłodzie i dyskomforcie związanym z zimnem.

promienniki ir ogrzewanie altany

Promienniki ir do altany


ogrzewanie altanki - promienniki ir można montować na konstrukcjach drewnianych bez narażenia na zapłon. Dzięki instalacji promienników w altance możemy cieszyć się kojącym ciepłem w chłodne dni. Aby uzyskać komfort cieplny należy przyjąć 1 promiennik o mocy 2kW na powierzchnię ok. 12m2.

promienniki ir na balkon

Promienniki ir na balkon


Balkon – jesteś jedynym palaczem w rodzinie? Zabraniają palić Ci w domu i wyganiają na balkon? Instalując nasze urządzenie na balkonie dostarczasz sobie komfort cieplny dzięki któremu zapomnimy o zimnie.

promienniki ir do domku letniskowego

Promienniki ir do domku letniskowego


Domek letniskowy – każdy właściciel nieruchomości zna ten problem kiedy po przyjeździe musimy czekać około 5 godzin nim kominek nagrzeje całą kubaturę powietrzem. Po zainstalowaniu promienników ir spokojnie możemy uzyskać komfort cieplny odczuwalny już 1 sekundę po załączeniu urządzenia i cieszyć się komfortem termicznym!