Skip to main content

Dlaczego my

Jesteśmy przekonani, że wybór naszej firmy przyniesie Ci liczne korzyści. Oto kilka powodów, dlaczego warto nam zaufać:

0

lat działamy transparentnie i nieprzerwanie w branży podczerwieni, aby zapewnić satysfakcję klientom wybierającym naszą firmę.

Nie musisz nam wierzyć na słowo – zobacz, co mówią o nas nasi zadowoleni klienci. Opinie i zrealizowane projekty są dla nas najlepszą wizytówką i mówią same za siebie!

Zajrzyj na nasz kanał YouTube

Profesjonalne usługi w zakresie instalacji elektrycznych i montażu urządzeń

Specjalizujemy się w montażu promienników podczerwieni TERM2000, które są skutecznym i energooszczędnym rozwiązaniem do ogrzewania różnych typów obiektów zaczynając od tarasów poprzez kościoły kończąc na zaawansowanych liniach technologicznych. Dbamy o to, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, zapewniamy profesjonalny montaż, który zapewni optymalną wydajność urządzeń.

Pracujemy wyłącznie na markowym sprzęcie renomowanych producentów takich jak Makita, Milwaukee, Krause, Bosch, Haupa, Sonel i DeWalt.

Tak samo wybieramy sprzęt elektroinstalacyjny. Korzystamy wyłącznie z firmowych materiałów popartych wieloletnim doświadczeniem tj: ABB, MOREK, FINDER, HAGER i EATON

Dzięki temu możemy zagwarantować nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także szybki czas realizacji usług pozbawiony usterek i bezobsługowej pracy systemu grzewczego.
Każda realizowana przez nas usługa montażu promienników, wykonania instalacji elektrycznej oraz krajowego transportu bezpośredniego jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w firmie PZU S.A.

Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia

● Elektryczne świadectwa kwalifikacyjne do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji i dozoru w zakresie: obsługi, konserwacji, remontu, montażu lub demontażu i kontrolno-pomiarowym,

● Obsługi podestów ruchomych przejezdnych (tj: nożycowych, teleskopowych, przegubowych oraz przegubowo – teleskopowych),

● Obsługi wózków jezdniowych następujących typów: naładowne, unoszące, podnośnikowe, ciągnikowe i specjalne,

● Szkolenia BHP i wysokościowe badania lekarskie.

Wszystkie dokumenty zawsze posiadamy do wglądu na życzenie inwestora czy też firm sprawujących obsługę w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w obiekcie.

Specjalistyczne doradztwo
techniczneIndywidualna produkcja do procesów technologicznychProjektowanie systemu
grzewczego w CADPomiary elektryczne
i termowizyjneAutoryzowany
serwisWyłącznie markowe podzespoły -Toshiba, Dr Fischer, ABB, SCHOTTLogo