Skip to main content

Promienniki do ćwiczeń

Promienniki podczerwieni są narzędziem niezwykle cenionym przez profesjonalnych sportowców. Coraz częściej wykorzystywane są również w klubach fitness, dzięki czemu mogą poznać je bliżej również osoby hobbystycznie uprawiające sport. Ćwiczenie z wykorzystaniem lamp pozwala na osiągnięcie lepszych efektów, niż trenowanie bez ich użycia.

Firma Irsystem posiada w swojej ofercie promienniki ciepła, które mogą zostać wykorzystane podczas treningów. Co ciekawe, mogą być używane na każdym etapie, tj. podczas rozgrzewki, głównych ćwiczeń oraz rozciągania. Przyjemne ciepło pomaga rozgrzać mięśnie, poprawia ich ukrwienie, korzystnie wpływa na krążenie, czego efekty są dość szybko zauważalne. Po treningu, promienniki ciepła świetnie sprawdzają się do zniwelowania uczucia zmęczenia i relaksu.

Promienniki podczerwieni są nieocenione również podczas ćwiczeń, które mają na celu zniwelowanie tkanki tłuszczowej. Mięśnie do efektywnej pracy potrzebują energii. Ta pozyskiwana jest z tłuszczu. Jest jednak pewien haczyk. Mięśnie czerpią przede wszystkim z dobrze ukrwionej tkanki, ponieważ tlen i wszelkie substancje odżywcze przenoszone są przez krew. Z tego względu najtrudniej jest pozbyć nam się oponki z brzucha, uda czy pośladów. Te partie ciała są słabo ukrwione, przez to nie są atrakcyjnym źródłem energii dla mięśni. Wykorzystując promienniki elektryczne, możemy wybrane partie ciała otoczyć ciepłem, które pobudza krążenie. Krew trafi do określonych rejonów organizmu i sprawi, że mięśnie zaczną w niej czerpać energię.

Najczęściej wybierane promienniki ciepła do ćwiczeń

TERM2000 VITAE

TERM2000 IRSPA

TERM2000 IRSPA ZESTAW

Lampy stanowią świetne uzupełnienie treningów. Mają one zbawienny wpływ na skórę. Pomagają również organizmowi w pozbyciu się wszelkiego rodzaju toksyn. W połączeniu z konkretnymi przyrządami do ćwiczeń, mają wpływ na ujędrnienie skóry i wyeliminowanie cellulitu.

Nasze promienniki ciepła wykorzystywane są również podczas leczenia kontuzji oraz późniejszej rehabilitacji. Łagodzą bóle mięśniowe, przynosząc ulgę. Fizjoterapeuci cenią ich pomoc podczas masażów i rozciągania po treningu. Nasi profesjonalni doradcy chętnie pomogą w doborze najlepszych reflektorów ciepła, które umożliwią osiągnięcie najlepszych rezultatów. Zaopatrujemy zarówno profesjonalne kluby fitness, jak i domowe siłownie. Chętnie przygotujemy również projekt, który uwzględni rozmieszczenie i wykorzystanie promienników podczerwieni, podczas konkretnych ćwiczeń.

Logo