Do góry

Elektryczne promienniki podczerwieni na tarasie

Inwestor zgłosił się do nas w celu dostarczenia skutecznego systemu który zapewni komfort cieplny na tarasie wraz z jego montażem. Pracownik naszej firmy pojawił się u kontrahenta celem prezentacji urządzeń odpowiednich do montażu "pod chmurką" o klasie szczelności IP65, wykonania pomiarów tarasu aby dobrać odpowiednią ilość urządzeń oraz zapoznania się z istniejącą instalacją elektryczną.

Właściciel nieruchomości zdecydował się na dwa elektryczne promienniki podczerwieni TERM2000 Color RCACC200V z możliwością sterowania w kolorze antracytowym. Wybrany produkt pozwala na załączenia i wyłączenie, sterowanie mocą (25% 50% 75% i 100%) za pomocą pilota na podczerwień.

. Promienniki ciepła sprawdzają się nie tylko na tarasach, na naszej stronie znajdziesz wiele sposobów na ich wykorzystanie.Promienniki podczerwieni sprawdzą się świetnie w biurze czy hali przemysłowej. Jest to także rewelacyjny sposób na zdrową domową saunę w wersji suchej.

Elektryczny promiennik podczerwieni TERM2000 COLOR wyposażony jest w emiter Dr Fischer LOWGLARE zapewniający 60% mniej światła!

Emitery LOWGLARE w promiennikach podczerwieni TERM2000

Galeria filmów

Prezentacja multimedialna 360o


Po spotkaniu został ustalony termin montażu oraz dostawy promienników. Montaż polegał na powieszeniu promienników, doprowadzeniu zasilania do urządzeń, zainstalowani korytek kablowych oraz wymianie wyłączników nadprądowych z B16 na C16. Po skończonej pracy nabywca przeszedł szkolenie z obsługi promienników.


Data montażu: Wrzesień 2016r.

Łączny czas pracy wyniósł: 5 godzin


Ilość zastosowanych promienników ciepła:

Elektryczny promiennik podczerwieni TERM2000 Color RCACC200V - 2 szt (karta katalogowa)


Katalogowa wartość netto promienników z montażem: 2290,00 zł

Katalogowa wartość brutto: 2816,70 zł

Oferta Irsystem obejmowała:

  • spotkanie z inwestorem i poznanie potrzeb
  • pomiar tarasu
  • dostawa elektrycznych promienników podczerwieni
  • montaż urządzeń
  • wykonanie podłączenia promienników do istniejącej instalacji elektrycznej

Promiennik elektryczny