Skip to main content

Promienniki podczerwieni do sauny infrared. Domki „W Drzewach” – Nałęczów

Apartamenty „W drzewach” znajdujące się w jednym z piękniejszych miejsc naszego kraju – nałęczowskich wąwozach, zanurzone w czarującym leśnym ogrodzie są jedynym tego rodzaju miejscem w Polsce.

Łącznie wybudowano trzy apartamenty i czwarty domek będący strefą relaksu. Każdy z domków nosi nazwę drzewa na którym został zbudowany. Domki zostały wzniesione na wysokościach od 2.5m do 4.5m. Wnętrza mają od 20m2 do 25m2 powierzchni użytkowej jednak w zupełności wystarczające na komfortowy wypoczynek dla dwójki dorosłych osób z dwójką dzieci. Każdy z apartamentów posiada swój własny taras o powierzchni od 4m2 do 25m2.

Apartament „SOSNA” jako jedyny domek posiada dwa poziomy (antresola). Na parterze znajduje się strefa dzienna, w pełni wyposażona łazienka, mini barek oraz miejsce do relaksu. Na poziomie wyżej duże dwu osobowe łóżko, szafa i półki z książkami. Na zewnątrz znajdziemy 3 tarasy o powierzchni 4m2, 10m2 i 15m2.

Całoroczny domek „Jodła” jest usytuowany najwyżej względem powierzchni ziemi a dokładniej 4m. Domek o powierzchni 20m2 idealnie nadaje się dla dwóch dorosłych osób i dwójki dzieci. W środku znajduje się wyposażona łazienka, duże łóżko z dodatkową rozkładaną kanapą oraz szafą na ubrania. Na zewnątrz znajduje się balkon o powierzchni 5m2.

„Grab” ostatni z apartamentów do wynajęcia, wybudowany został zaraz przy wąwozie dzięki czemu widoki są niepowtarzalne. Powierzchnia do dyspozycji dla gości to 22m2 z największym tarasem znajdującym się na dachu domku o powierzchni 25m2. Na wyposażeniu znajdziemy wyposażoną łazienkę, łóżko z dodatkową rozkładaną kanapą, szafę, stolik, mini-lodówkę oraz ekspres do kawy.

Pomysłodawcy i właściciele Pani Małgorzata Fraszka wraz z mężem Jakubem zapewniają poranną codzienną dostawę kosza piknikowego w którym goście znajdą śniadanie, a o godzinie 17:00 na tarasie serwowana jest kawa z ciastem.

Profesjonalna strefa relaksu SPA- TUJA – jeden z domków który został podzielony na trzy części.

1. Strefa odpoczynku – jedna z części wydzielonej w domku w której znajdziemy prysznic, leżaki, biblioteczkę, sprzęt grający marki BOSE oraz duże okno tarasowe prowadzące na balkon i taras.

2. Taras – znajduje się na całej powierzchni dachu, doskonały do relaksu zimą i latem. W okresie letnim możliwość schłodzenia się prysznicem.

3. Sauna infrared zbudowana z drewna abachi i soli himalajskiej o wymiarach 2m x 3m, w której zainstalowane są. promienniki ciepła TERM2000 Vitae o oznaczeniu RCAVIT750, dysponujących mocą 750watt każdy. Pięć promienników podczerwieni zostało zamontowanych pionowo w oparciach, a dodatkowo trzy promienniki powieszone do sufitu. Całym zestawem promienników podczerwieni oraz oświetleniem można sterować za pomocą sterownika mikroprocesorowego Nexen z serii X200 o mocy do 15kW. W saunie znajdziemy również piec.

Połączenie sauny infrared z sauną suchą zapewnia wiele właściwości leczniczych tj:

  • łagodzenie buli pleców, stawów i menstruacyjnych
  • zwiększa przepływ czerwonych krwinek
  • zwalcza celulit
  • pomaga w utracie masy ciała
  • niweluje stres, zmęczenie i niepokój

Dostępne są również dodatkowe zabiegi: masaż klasyczny całościowy i częściowy oraz niezapomniany masaż w koronach drzew na górnym tarasie z delikatnymi odgłosami lasu gwarantuje maksimum relaksu.

Na czas korzystania z apartamentu właściciele zapewniają wyłączność bez dostępu dla innych gości.

Ilość zastosowanych promienników:

Promienniki podczerwieni TERM2000 VITAE RCAVIT750 -8 szt (karta katalogowa)
Katalogowa wartość netto promienników: 5760,00 zł
Katalogowa wartość brutto: 7084,80 zł
Data montażu: Grudzień 2014r.

Miejsce montażu:

W drzewach
ul. Klonowa 2
24-150 Nałęczów (woj. Lubelskie)
GSM: +48 530 277 831
e-mail: info@wdrzewach.pl
www.wdrzewach.pl

Logo